КУД Таше Милошевски

Контакт

Љупчо Пецалевски

Адреса:
29-ти Ноември Ресен 7310 Македонија

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: 00389 47 453 713

Факс: 00389 47 453 713

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со * се задолжителни.

igraorki